Koszyk pusty

F.A.Q

 

 Jedynym źródłem zasilania zapewniającym bezawaryjną pracę naszych produktów są zasilacze stałonapięciowe 9V DC z wtykiem 5,5/2,1mm i ujemnym biegunem (-) w środku (patrz - rysunek poniżej). Podłączenie innego źródła zasilania może grozić uszkodzeniem kostki i utratą gwarancji. Zdecydowanie zachęcamy do wybrania wysokiej jakości izolowanych zasilaczy. Niskiej jakości zasilanie znacząco wpływa na działanie całego układu. W zdecydowanej większości przypadków powoduje pogorszenie parametrów audio generując choćby szumy i nieprzyjemny przydźwięk! 
 Oczywiście. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów.
 W obu przypadkach odpowiedź brzmi "tak". Planujemy w najbliższym czasie stworzyć katalog standardowych modyfikacji dla ułatwienia i przyspieszenia procesu ustalania specyfikacji. Wszystkie podstawowe informacje dostępne są w dziale custom shop. Jeśli nie są one wystarczające prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.
 Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Prosimy o podanie w wiadomości modelu efektu oraz typ planowanej modyfikacji. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć w celu ustalenia szczegółów i sporządzenie kosztorysu.
 Pierwszym krokiem powinno być pobranie formularza gwarancyjnego, wypełnienie i odesłanie dokumentu na adres reklamacje@visarstompboxes.pl. Następnie prosimy poczekać na kontakt z naszej strony i dalsze wskazówki dotyczące odesłania wadliwego produktu.
 
 Zależy co jest do naprawy. Nie naprawiamy sprzętu cyfrowego.
 Wszystkie dostępne formy wysyłki wyszczególnione są na karcie zamówienia. Więcej informacji o dostępnych formach wysyłki można znaleźć w dziale dostawa.
 Tak. Po szczegóły zapraszamy do działu dostawa.
 Na tym etapie chcemy skupić się na tworzeniu efektów gitarowych wysokiej klasy. Customowe pedalboardy mamy na razie w planach.
 Każdy nasz produkt objęty jest dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów można znaleźć w dziale gwarancja i zwroty.
 Preferowaną formą kontaktu jest skorzystanie z naszego formularza. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to tylko możliwe!